Jeansy jasne

GIRL JEANS to klasyka w komfortowym wydaniu. Jasnoniebieski odcień jeansów, w połączeniu z klasycznym fasonem tworzy model idealny. Dbając o niepowtarzalność produktu, personalizujemy każdą parę spodni, naszywając na metce imię klientki, a na kieszonce indywidualny, wybrany przez klientkę numer. Zależy nam na tym, aby nasze jeansy stały się nieodłącznym elementem Twoich codziennych stylizacji, a ich zakup najlepszą modową decyzją w życiu. Zadbamy o to, aby każda para była perfekcyjnie dopasowana do Twojej sylwetki!

GIRL JEANS - jeansy jasne szyte na miarę
GIRL JEANS - jeansy jasne szyte na miarę

Ponadczasowa forma jeansów z delikatnymi, wykonywanymi ręcznie przetarciami, wysmukla sylwetkę, modelując uda. Specjalne umiejscowienie kieszeni oraz zastosowanie odpowiednich przeszyć profiluje figurę, podkreślając jej wszelkie atuty.

Zanim przystąpimy do projektowania, poprosimy Cię o wybór stanu w pasie (średni lub wysoki) oraz rodzaju nogawki (rurki lub wąskie). Pobranie szczegółowych miar jest najważniejszym krokiem, w czym z chęcią pomogą Ci nasze ambasadorki, które spotkają się z Tobą w dogodnym terminie. Jeśli masz ochotę wykonać pomiar samodzielnie, zachęcamy do skorzystania z naszego filmu instruktażowego, dostępnego w zakładce „MIERZENIE”.

 

Stan
średni
wysoki
Szerokość nogawki
rurki
proste
Cena RAZEM 700,00 zł
GIRL JEANS - jeansy jasne szyte na miarę
Uzupełnij swoje dane kontaktowe
GIRL JEANS - jeansy jasne szyte na miarę
Dziękujemy za zakup jeansów GirlJ
Twoje Zamówienie - JEANSY JASNE GIRLJ
Uwagi Klienta

Dane kontaktowe
Uwagi od GIRL JEANS
Pamiętaj, że czas oczekiwania na jeansy wynosi do 42 dni roboczych - od momentu otrzymania miar od klientki, do momentu dostarczenia produktu. W przypadku szycia produktu na miarę nie uwzględniane są zwroty zamówień. Z tego powodu prosimy o przemyślaną decyzję o zakupie.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 250 zł za pośrednictwem systemu PayU. W przypadku nieotrzymania płatności, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 7 dni, podając dane do wykonania przelewu. Na wpłatę oczekujemy 30 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie zostaje anulowane. Po otrzymaniu zaliczki skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić wszystkie szczegóły. Pozostałą kwotę 450 zł prosimy zapłacić za pobraniem, podczas odbioru zamówienia.

Zamówienia dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Wysyłki realizujemy na terenie Unii Europejskiej i Austrii.